Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Gashi - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Elgit Doda

Orkestrimi:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

13/07/2018

2018-07-13T16:00:06+00:00Po du vec me thon ni sen
Kur po tshoh zemra fort po mrreh
E di qe dhe ti po mdjen
Sa her po msheh sa her

Pak me ngadal pak me ngadal
I thom vetes une per ty
Po du me tpas
Po du me tpas
E me tthirr ty syn

Me ty me kon
Me ty me kon
Skisha dasht tjeter une
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une
Nuk kom tjeter sen me tfal
Se dhe zemren ma ke marr
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une

Nal pak
Nal pak
Mas teje mu mke ncdo hap
Vec prit pak prit pak
U bo shume nxeht u bo shume nxeht tash

Pak me ngadal pak me ngadal
I thom vetes une per ty
Po du me tpas
Po du me tpas
E me tthirr ty syn

Me ty me kon
Me ty me kon
Skisha dasht tjeter une
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une
Nuk kom tjeter sen me tfal
Se dhe zemren ma ke marr
Me ty me kon
Me ty me kon
Vec me ty po du une


Ky tekst u dërgua nga Donika Kastrati
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet