Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ervin Gonxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Ervin Gonxhi është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 21 Shtator 2011, Sead Muqa & Ervin Gonxhi publikojnë videoklipin "Gjigantet". Më datë 14 Shkurt 2014, Artushi publikon videoklipin "Pike Ne Zemer", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi. Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 15 Shkurt 2014, Baboo Darabuka & Dj Benity publikojnë videoklipin "Midnight", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga Asha. Më datë 23 Qershor 2014, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Alitaj

Remi Jakupi

Esad Ademi

Enis Bytyqi

Sabiani

Jozefin Marku

Labinot Rexha

Valton Krasniqi

Astrit Mulaj

Ervin Bushati

Tags: Ervin Gonxhi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet