Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Si Qershia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

E embel si Qershia me je
ne zemre shenje me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
E embel si Qershia me je
ne zemre shenje me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
Do te vi te djelen
Me unaze ne dore
te tekoje babane moj
dhe te ve kurore
Kerko ti cte duash
Vetem thuaj poo
per ty e jap jeten moj
xhane ti me beso

E embel si Qershia me je
ne zemre shenje me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x

Je gjithcka per mua
vajze moj aman
Kur nuk te kam afer
vendi nk me mban
Do te vi te djelen
betohem do te vi
Sa te dua un moj lule
nuk te do njeri

E embel si Qershia me je
ne zemre shenje me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
E embel si Qershia me je
ne zemre shenje me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
Ervis Behari
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2021
Muzika: Adrian Hila & Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Regjia: Edlira Baholli Panoti
Dop: Ar Visual
Montazh: Edlira Baholli Panoti
Colorgrade: Ar VisualErvis Behari - Si Qershia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Qershia".
3. Video është e këngës "Si Qershia", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0