Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ester Hoxha - Mësimet Dhe Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Muzika më pëlqen
dhe e dua shumë
gati sa notat e saj
më dalin në gjumë

Bashkë me muzikën
bëj edhe mësime
me shoqet e klasës
këndoj në pushime

Mësimet dhe muzika
jetën zbukurojnë
më duken sportive
sa më lumturojnë

Mësimet dhe muzika
unë I adhuroj
më ndihmojnë të shkruaj
dhe të kompozoj
Ester Hoxha
Publikimi: 26/09/2021
Muzika: Miron Kotani
Teksti: Miron Kotani


Ester Hoxha - Mësimet Dhe Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mësimet Dhe Muzika".
3. Video është e këngës "Mësimet Dhe Muzika", por nuk këndohet nga Ester Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente 0