A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

ESTTO & Dj Aldo - Asaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

20/05/2018

2018-05-20T16:55:46

Më Shumë Nga

Dj Aldo

Muzika:

Dj Aldo

Muzika & Teksti:

ESTTO


Ref: X3
Thuaj asaj
zemren ta mbaje
do te dua ty nga vetja
nuk te ndaje

Vrs.1
Ti e din se sa ty t'kom dasht
Ti e din se sa per ty kom ngajt
Ti e din se sa per ty jom lut
Pse dashnin ja fale tjeter kujt?

Kurgjo soshte e njejte per mu
Pse kaq shume une t'kom besu
M'paske dasht ti veq me fjale
Tregom dhimbjen qysh me nal

Ref: X2
Thuaj asaj
zemren ta mbaje
do te dua ty nga vetja
nuk te ndaje

Vrs.2
Nuk dua te qaj me per ty
Vazhdoje jeten sic doje ti
Gabimet e tuja si meritoj
Veq po du qe te t'harroj

Kartolina (1)

2018-05-28 23:04:35
Nuk dua te qaj me per ty
Vazhdoje jeten sic doje ti
Gabimet e tuja si meritoj
Veq po du qe te t'harroj

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019