A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

ESTTO - Sensation


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2019

2019-07-18T13:59:39

Teksti & Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Teksti:

ESTTONa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sensation" kënduar nga ESTTO.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sensation".
Videoklipi nga ESTTO i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019