Më mbaj mend (për 1 muaj)


ESTTO - T'lutem Harrom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'lutem Harrom".
3. Video është e këngës "T'lutem Harrom", por nuk këndohet nga ESTTO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ESTTO - T'lutem Harrom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Teksti:

ESTTO

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

08/03/2020

2020-03-08T17:00:02+00:00Sa here m'ke thone t'urrej
Sa here m'ke lon ti me lote ne sy
Tash veten pe urrej
Qe t'kom durru ty kur m'ke fy

Nuk du me dite mo ca bon
Nuk du me dite as ku shkon
Vec ni fjal kisha dasht me ta thon
T'lutem ti harrom

T'lutem harrom...
As emrin mos ma thire..
Ti s'meriton...
Me t'fal une dashni..

Kujtimet kane mbet
Jo nuk e mohoj
Ani pse s'jem mo
Ma mire pa ty jetoj

Ki menu qe nuk muj mo pa ty
Ki menu qe vuj tash une per ty
T'mirat e mija ty kan met vra.
Hhh...

Kartolina (2)

22
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet