TEKSTESHQIP

ESTTO
Pa Ndjenja
Lyrics

Krejt kto ndjenja i majta mrena
Se kam prit qe shpinen
ti mu sot ma kthen
Jam akull mrena,
E vuj me ndjenja
dashnin qe ti mu kurr s'ma dhe

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

A kam un faj qe s'jam me ty
A ka me shpres mu kthy na dy
Ftyra jote m'del gjithkah
Nuk kam dasht me ty me u nda

Cdo dit un mendoj per ty
Edhe pse s'jam me me ty
Nga vetmia qe un kam
Kjo zemer per ty po qan

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

DËRGOI: