Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Ti Je Bitch (Feat. Don Arbas)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Bitch ..

OoooH

Bitch Bitch .. Se bebby ti jeeeee Ooo

Baby ti je Bitch e Bukur e Mire po Bitch
Me trup Figure te Mire po Prap se prap je Bitch
Tona kushtet I pate kampshtepizen afer Detit
Po kurva sikur ti s'mun e man afer vetit
Shoqet e tua jane Martu ti vazhdo Rrugen e vjeter
Ti je vetem nje Bitch dhe me asnje gje tjeter
Luftova per ty por ti krejt ndryshe ma ktheve
Ishe Femna ime po shokve t'mi ua theve
Sta kom prish kurre tona senet ti kom ble
M'ki tradhtu sa ki mujt Qe nuk muj as mi ngje
Nuk ka kthim per ty me te dasht ma nuk muj
Mos mu lut PROSTI` e mos me bjer as ne guj
M'ki tradhtu nihere heren e dyte nuk e ha
Ti je per mu nje Bitch e kthim per ty nuk ka
Tash te bjen tensioni se fjalet e mia I kupton
I Rrespektoj Femnat po jo edhe qiftin Ton Bitch ...

Ref:

Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emrin tim
Se zemer ti je Bitch...
Shko mushu edhe pak
Sikur Nat per Nat
Dhe kupto
Se zemer ti je Bitch ..

Bejbi ti je bitch nuk mendove kur te thash
Nuk ndryshove permiresove andaj bitch je edhe tash
Dikur ishe e bukur e enderroja çiftin ton
E tash me te pas ne krevet as viagra nuk ma qon
Dikur ishe si peshk e tash u bone si balen
E ni kallabllak I madh trupin ty pernat ta nxen
Se ty nuk te del boll njo as me kon pika e djalit
Ti je vetem nje princeshe e rrezume prej kalit ( ka..t )
Sonte te mush dikush edhe masanej te rreh
Dy tri turra ti jep e te shtin edhe me ngre
Tash ti je bo profi per cdo ngjarje ne krevet
Kur o kon hera e pare ki harru tani dhe vet
Ti je bitch mos harro fati yt eshte ne erresire
Nuk mundesh para meje mu bo si qike e mire
Edhe ushtart e Kforit te shfryhen ty ne trup
Dikur tkom pas Femen e sot mu po me vjen turp Bitch ...

Ref:

Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emnin tim
Se zemer ti je Bitch..
Shko mushu edhe pak
Sikur nat per nat
Dhe kupto
Se zemer ti je Bitch..

Bejbi ti je Bitch qe kurre ski nejt rahat
Nje ekspert I fekondimit qe mushet Nat per Nat
E une tkom dasht dikur tona senet I ki pas
Kerrin personal pare dhe Dukat me thase
Kampshtepizen afer detit dhe shtepine larg qytetit
Por gabimin me ty une kurre sja fail vetit
Une ta kom hup dhe qaj sen o` kon lezet
Ne dhomen e tamajes dikur veres ne det
Po u ndame shyqyr e tash smuj me te kuptu ty
Nihere mqove ne rrote te sames e tash po don mu kthy
Po une sjom manjak me hi prap ne at tregim
bitch profesionin mduket e ki trashegim
Hapat per mos me met vazhdimisht I ki perdor
Dhe I mjeri aj shqiptar qe ki mi met ne dore
Tash shko mushu dhe sdu me ni mo per at emen
Lamtumire “ ma loVe “ dhe hasta la vista zemer

2x Ref:

Bitch mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emnin tim
Se zemer ti je Bitch !!
Shko mushu edhe pak
Sikur nate per nat
Dhe kupto
Se zemer ti je Bitch !!


Ky tekst u dërgua nga Agon   AtdheTareEtnon
Featuring: Don Arbas
Publikimi: 01/12/2001


Etno Engjujt - Ti Je Bitch
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Bitch".
3. Video është e këngës "Ti Je Bitch", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0