Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etno Engjujt - Dua Të Jetoj Më Mirë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Të Jetoj Më Mirë".
3. Video është e këngës "Dua Të Jetoj Më Mirë", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etno Engjujt - Dua Të Jetoj Më Mirë  (Feat. Tingulli 3nt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Dua Të Jetoj Më Mirë"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Tingulli 3nt

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Une vetem dua te jetoj mamma mia (4x)

Un vetem dua dua t'jetoj ma mir prap per
voten time per ditet mia hapsir more per
temperamentin tim per krimin dashurin
jeta per ... vrasje per mbremje ne prishtin
dua ti provoj te gjitha idet dhe veprave e tua
te provoj per te tua qdo te re pra temperamentis time akrabat mos u bo se aborti perfundoj kalendari nuk len me tani vetem dua te jetoj pa ty ne ket bot shtrengom
... tani jeten e qytetit tim never nuk e mbulojm tani ... se problemet spo takojn ...
tregimet perfundojn neper debatin tim tani nuk dua te perfundoj pa pat perendim 11 te huaj te flas ne ket jet po ne vendim tim qe e dua met vertet ... jeta ime ... harruar ... e vitet qe e lam mbas me koh nga sodit dekje ...

Ref:
Une vetem dua te jetoj mamma mia (4x)


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet