Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Enderr E Etur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

jet pse qesh e qan
nje moment e ndan.nje fjal
sot dua te fal
boten qe mban.nje fjal

(REFRAIN)
nje enderr e etur
bukuroshe e fjetur
me pluhurin e mbetur
nje mengjes e ndan
dhe nata e cmendur
neper rruge e trembur
me pluhurin e mbertur
nje mendjes i mban larg

jam frik e pafaj
shpres e paskaj
jo nuk te ndaj se forte te mbaj
te mendoj,dua te degjoj
eren qe flet,me prek,me tremb me ledhaton

(REFRAIN)

Bota ime e mbushur me emrin tend
e vogel me duket sot
degjo ti eren ajo te tregon
ketu un jam!!!

(REFRAIN)Nuk kemi video për këtë këngë.


Evi Reçi
Publikimi: 30/12/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Tex: Bruno Mema & Adrian Hila


Evi Reçi - Enderr E Etur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderr E Etur".
3. Video është e këngës "Enderr E Etur", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0