Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezo & Adri - Mashup 2 N'diez Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

KENGET:
Duli - Ndarja jone
Xhavit Sadiku- Ndoshta neser
Bujar Qamili - Mos u largo
Afrim Muciqi - Ne po ndahemiNuk kemi video për këtë këngë.


Ezo Menic & Adri Rogaqi
Publikimi: 16/11/2020
Orkestrimi: Bini Diez


Ezo & Adri - Mashup 2 N'diez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup 2 N'diez".
3. Video është e këngës "Mashup 2 N'diez", por nuk këndohet nga Ezo & Adri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ezo Menic:


Komente 0