A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Fatima Ymeri - Miliona Dite


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2015

2015-10-26T16:55:50

Zoti madh vuaj vetem une kam nje dhembje t'thell zemer lenduar nese nga vetmija nuk fleii gjume se di kur se dikur kam qen si ju nje shpirt shpirti i dashuruar ndaj sot nga vetmija nuk fleii gjume se di kur se dikur kam qen si ju nje shpirt shpirti i dashuruar.

Ref: Jane miliona dite dhe mengjese fshehur ne lotet e thar stinet shkojn e vin sa shume monoton eshte eshte ky kalendar diku lind nje shpres ne nje puthje a nje perqafim plot mall zjarrin qe e shkrepas lumturin mjafton veç nje çast.

nate e gjat s'vuaj vetem une mijera fate thon diku lart jan shkruar ndoshta pabesia si mallkim prish pune ndaj thot zemra jam njesoj si une jam shpirti i lenduar .

Ref: Jane miliona dite dhe mengjese fshehur ne lotet e thar stinet shkojn e vin sa shume monoton eshte eshte ky kalendar diku lind nje shpres ne nje puthje a nje perqafim plot mall zjarrin qe e shkrepas lumturi mjafton veç nje çast.


Ky tekst u dërgua nga ErzaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019