Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatjeta Barbullushi & Bujar Qamili - Ma Jep Doren Vash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Jep Doren Vash".
3. Video është e këngës "Ma Jep Doren Vash", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi & Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatjeta Barbullushi & Bujar Qamili - Ma Jep Doren Vash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/07/2011

2011-07-26T12:35:41+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Jep Doren Vash" kënduar nga Fatjeta Barbullushi & Bujar Qamili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bujar Qamili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Pse sme thirre djal te vi un me ty x2

Oret mduken t'gjata kur jam un pa ty

Dola ne dritare ti me dor sma ban
Mkish marr mall vash veq per zanin tan x2

Ti e di sa te dua e di sa me don x2

E di sa tpenguan per bashkimin ton x2

Kur te dua un bota le te flas ata qe skuptuan zoti le ti vras x2

Ma jep doren vash bukuroshe moj x2
Jam e jotja djal pa ty smund tjetoj x2Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë