TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
Maska
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Maska" kënduar nga Besjan Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Maska".
INFO
Kompozimi dhe okestracioni u krye nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Fatmir Muja.