Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatmira Breçani, Salushi & Xhafa - Mjalte Dhe Zeher  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet