Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fikret Dauti & Ezo Menic - Flutur Flutur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


FIKRET DAUTI
Flutur Flutur Ka Fluturo
Zemren Time Ne Pesh Ma Con.
Flutur Flutur Ka Fluturo
Zemren Time Ne Pesh Ma Con
Ne Pesh Ma Cove Zemren Mu
Me Ty Desha Me u Taku.
Ne Pesh Ma Cove Zemren Mu
Me Ty Desha Me u Taku

Sa Sa Sa Te Dojna Ne Ty
Se Bashku Jetojna. Sa
Sa Sa Te Dojna Ne Ty Se
Bashku Jetojna

EZO MENIC
Flutur Flutur Per Hava
Me Ty Desha Me u Pa.
Flutur Flutur Per Hava
Me Ty Desha Meu Pa, Me u Pa
Desha Me Ty Rash Ne Hall Ne Dashuri.
Me Ty Rash Ne Hall Ne Dashuri

Sa Sa Sa Te Dojna Ne Ty
Se Bashku Jetojna. Sa
Sa Sa Te Dojna Ne Ty Se
Bashku Jetojna
Fikret Dauti & Ezo Menic
Publikimi: 29/01/2023
Orkestrimi: Np Records
Teksti: PopulloreFikret Dauti & Ezo Menic - Flutur Flutur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flutur Flutur".
3. Video është e këngës "Flutur Flutur", por nuk këndohet nga Fikret Dauti & Ezo Menic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fikret Dauti:


Komente 0