Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - Ku Je Ti (Feat. Light)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  92( FINEM )

Ku je ti?
Najher rri dhe mendoj
Ku je ti?
Edhe vera kaloj
Ku je ti?
Un sedi se ku jam
Ku je ti(x2)

Ku je ti?
Tani vetem jeton
Ku je ti?
Telefonin e zon
Ku je ti?
E di malli po te merr
Un po vi
( FINEM )

Ku je ti as n'ondrra stkom pa
Ku je ti ne zemer mke ra
Ti e di per ty kisha vra
Ti e di per ty isha vrar
E pesove ti bone gabime
Dhimbja nuk po del as me pije
Ta kom bo nji kong tani nije
Ndoshta ty t'kalon

Si heroina
Je ti per mu si heroina
Hola senorita latina
Hajde, hajde bashk rrina

Ku je ti?
Najher rri dhe mendoj
Ku je ti?
Edhe vera kaloj
Ku je ti?
Un sedi se ku jam
Ku je ti?(x2)

Ku je ti?
Tani vetem jeton
Ku je ti?
Telefonin e zon
Ku je ti?
E di malli po te merr
Un po vi
( LIGHT )

Είπες ότι ήσουν μαζί μου για εκδίκηση (No, no, no, no)
Μα ποιον εκδικείσαι όταν πληγώνεσαι μόνο εσύ; (No, no, no, no)
Σε δέκα θα 'μαι κάτω από το σπίτι σου, μη κοιμηθείς (Baby, no, no, no)
Αν δεν είμαι εγώ, δε θέλω να σε ακουμπάει κανείς
Τώρα που είσαι εσύ; (Yeah)
Δε θέλεις να μας δούνε μαζί (Yeah)
Πως το εγώ θα γίνει εμείς; (Yeah)
Πες μου που έχεις εξαφανιστεί; (Yeah)
Εγώ 'μαι 'δω, μα που 'σαι εσύ; (Yeah)
Θα 'θελα μόνο μία στιγμή (Yeah)
Μα δεν έχεις χρόνο καν να με δεις
Πες μου τι πήγε λάθος, γιατί σε χάνω; Και

( FINEM )

Ku je ti?
Najher rri dhe mendoj
Ku je ti?
Edhe vera kaloj
Ku je ti?
Un sedi se ku jam
Ku je ti?(x2)

Ku je ti?
Tani vetem jeton
Ku je ti?
Telefonin e zon
Ku je ti?
E di malli po te merr
Un po vi


Ky tekst u dërgua nga Linda🙈Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/09/2021
Orkestrimi: B.O Beatz
Video Produksioni: Cinematic Albania
Produksioni: B.O Beatz & Arlenn
Mix/Master: Arlenn
Teksti: Finem & LightFinem - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

15
35
35

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 5