Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - I Mjeri Un Pa Ty (Feat. Lori)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Fisiniket:
Iku vera iku perseri,
vjeshta zbrit mbi supet e mi,
sikur ta di, tani ku je ti?,
kush te ngushellon, kush te ledhaton?

Lori:
Mos pyet per mua ku jam
dhe ateher ne vetmi kur qaj,
perbije lotet behu i forte
se per ne te dy nuk ishe kjo bote.

Bashke:
Mbar Kosova le ta kupton
zemra ime kur dashuron:
-Lori: e mjera une me ty. Fisniket:
i mjeri une per ty.

Lori:
Sonte ne kete nate me shi, mu kujtove se di ku je ti, nuk harrohen lehte qka kemi kalu, sa hidherime, sa jemi gezu.

Fisniket:
Kam degjuar se je martu edhe jeten e ke rahatu, e une me shoke netet i kaloj, u kendoj te tjereve dhe per ty mendoj.

Bashke: 2x
Mbar Kosova le ta kuptoje zemra ime kur dashuron: -Lori: e mjera une me ty. Fisniket: i mjeri une per ty.


Ky tekst u dërgua nga Lina   Idoona   Agim777


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fisnikët
Featuring: Lori
Publikimi: 01/12/2009


Fisniket - I Mjeri Un Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Mjeri Un Pa Ty".
3. Video është e këngës "I Mjeri Un Pa Ty", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0