Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Ti Tek Une Un Tek Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Prap me ty sot, u grindem sa sben sham njeri tjetrin pa pardon, pa pardon . I tham njeri tjetrit qka eshte me mire s'dua ti shoh me kta sy. Kjo nuk eshte hera e pare her te akullt her zjarr jemi a sjemi te ndare , grindemi si femije neser bashk ne te dy , ti tek une e une tek ti .

Kjo histori shume vite vazhdon , dhe dashurin per ty ma shton per ty ma shton , Per imtesira nuk flasim me dit , sikur na eshte bere tradit.
Kjo nuk eshte hera e pare her te akullt her zjarr jemi a sjemi te ndare , grindemi si femije neser bashk ne te dy , ti tek une e une tek ti
O O O O O O O O O O Kjo nuk eshte hera e pare her te akullt her zjarr jemi a sjemi te ndare , grindemi si femije neser bashk ne te dy ti tek une e une tek ti. ref(2x)


Ky tekst u dërgua nga OsoFjolla Morina
Publikimi: 19/01/2009
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Fjolla Morina - Ti Tek Une Un Tek Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Tek Une Un Tek Ti".
3. Video është e këngës "Ti Tek Une Un Tek Ti", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0