A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flora Gashi - Dashuron Cdo Maturant


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/04/2014

2014-04-23T17:39:04

Music & Lyrics:

Arsim Bunjaku

Arrangement:

Alban Furtuna


Ose sot ose kurr, shanca vjen
edhe n´matur e sigurt
éshté garant o dashuron qdo maturant.

Maturant mos rri vet sonte
po te pret kreit klasa jote
per her t´fundit hapni zemrat
sikur djemt ashtu dhe femrat
jeni maturant

Shpejté kaluan kéto vite
kush te deshti kurr se dite
mos iu frikéso te vértetés
mund té jeté fati i jetés
jeni maturant oo jeni maturant.

Reff:2
Ose sot ose kurr
shanca vjen edhe n´matur
éshté sigurt, éshte garant
dashuron qdo maturant

Shpejt kaluan kéto vite
kush te deshti kurré se dite
mos iu frikéso te vértetés
mund té jeté fati i jetés
Jeni maturant oo jeni maturant

Ref:2
Ose sot ose kurr
shanca vjen edhe n´matur
e sigurt éshté garant
o dashuron qdo maturant.


Lyrics submited by iliriana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019