Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Maska E Liderit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maska E Liderit".
3. Video është e këngës "Maska E Liderit", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Maska E Liderit  (Feat. Zef Beka)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Zef Beka

29/09/2019

2019-09-29T11:00:12+00:00Politik moj a ki nanë
E din çka po du me thanë
Dhe per ju lidert e shkret
I njejti amanet

Pronto than ata haverat
Bash ata milionerat
Njerin hiq pa KUNKURU
E kan rahatu

Rahatun teze halla
Rahat jan krejt mahalla
Me rroga mashalla
Ecin per hava

Çka u ba me Çakorrin
Ja dhan kojshisë oborrin
E poplli fukara
Spo ka çka me ba

MARRE O MARRE
POLITIKE DALSH FARE
POLITIKA JON
MA KEQ SKA KU SHKON
MARRE O MARRE
DIHET ASHIQARE
NA I CAKRRONI GOTAT
KUR JU DUHEN VOTAT

Kan rrok post e telekom
E kan mush plot korrupcion
E ka vjedh shpijen e vet
Komandanti i shkret

Sa ushtari i lirise
Ska ilaçe me i ble fmisë
E ky tipi marrë s'ka
Kqyr me vjedh hala

Krejt nisoj dhe analistat
Komandantat pacifistat
Per shejtanin krejt punojne
Popllin e mashtrojne

President po tvijn te vorri
Qeshit mace e maqorri
Edhe njerzit n'emrin tan
Vjedhin ma taman

MARRE O MARRE
POLITIKE DALSH FARE
POLITIKA JON
MA KEQ SKA KU SHKON
MARRE O MARRE
DIHET ASHIQARE
NA I CAKRRONI GOTAT
KUR JU DUHEN VOTAT

IV
E do djem pak si rrebela
Gojen plot me karramela
Folin per bashkim kombtar
Hajt bac puna e mar

Bahen kishe analista
Shiten diqysh ateista
Ata Zotin se besojnë
Knej me llafe shpojnë

Krejt nisoj kjo politika
I ka kyq plot djem e qika
Krejt me tvjedh ta kan msy
O moj shqiptari

Bira t'gardhit dojn me mshel
Brina t'dashit me drejtu
Ambasadat çka t'ju thojn
Krejt kan me punu

MARRE O MARRE
POLITIKE DALSH FARE
POLITIKA JON
MA KEQ SKA KU SHKON
MARRE O MARRE
DIHET ASHIQARE
NA I CAKRRONI GOTAT
KUR JU DUHEN VOTAT


Ky tekst u dërgua nga Hiti
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet