Live Video

Florent Iseini - Zemër Nuk Ka Kufi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/04/2015

2015-04-23T18:06:02

Muzika:

Florent Iseini

Teksti:

Vigan Sulejmani

Orkestrimi:

Muhamedali Neziri

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemër Nuk Ka Kufi" kënduar nga Florent Iseini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florent Iseini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Florent Iseini: