Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori Lloga - Sa Her Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zemra po me dhemb,
Por jo s'ta them.
Malli po me mbyt,
Shpirti S'genjen.

Dita m'behet Nate,
Dhe kur ka Diell'
Me Beso Te Lutem,
Dhe kte Her.

Tani e Kuptoj, E Besoj,
Se Sa Shum, Po Me vret Vetmia.
Tani I Kuptoj, I Besoj,
Dhe Fjalet e Mia.

Reffreni: 2X

Sa Her Me Thoje Jemi Dy,
Sa Her Me Thoje Te Du Ty,
Sa Her Ne Shiheshim Ne Sy,
Por Kush Nuk Isht Aty.

Shpresa po me mban,
Tet kem un pran,
Zotin Deshmitar,
Me ty o Xhan.

T'lutem dhe nje Her,
Shpirti S'ma Mban,
Tet them sa te dua, Tet Kem Pran.

Tani e Kuptoj, E Besoj,
Se Sa Shum, Po Me vret Vetmia.
Tani I Kuptoj, I Besoj,
Dhe Fjalet e Mia.

Reffreni: 2X

Sa Her Me Thoje Jemi Dy,
Sa Her Me Thoje Te Du Ty,
Sa Her Ne Shiheshim Ne Sy,
Por Kush Nuk Isht Aty.
Flori Lloga
Publikimi: 28/07/2018
Muzika: Marenglen Boja
Orkestrimi: Marenglen Boja
Video Produksioni: EGO Films


Flori Lloga - Sa Her
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Her".
3. Video është e këngës "Sa Her", por nuk këndohet nga Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flori Lloga:


Komente 0