Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori Mumajesi - Dhemb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Sa po më mundojnë
ditët që kalojn
s’jemi më ne si dje

mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe

Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë

lutem si ty njësoj
te ja dalim ne

Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23


Nuk kemi video për këtë këngë.


Flori Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/12/2020
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Threedots
Starring: Krista Merkoçi


Flori Mumajesi - Dhemb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhemb".
3. Video është e këngës "Dhemb", por nuk këndohet nga Flori Mumajesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

20
8
13
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:


Komente 0