Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Vala Dhe Shkembi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Ky det i gjere, me ty me pa...
ne netet me hene e yje lare,
c'ti them per ty, ku je ti vall'
me zerin e shpirtit t'therras
ku jeeee!...

kujto tek ky shkemb, qendronim ne te perqafuar,
nje nate e pame ate nga val e detit mbuluar,
ky shkemb ti me the. Me valen eshte dashuruar,
te dy, ja si ne, ne dashuri jane harruar,

ne krahet e mi
ty te pushtoj
dashuriii


Frederik Ndoci - Vala Dhe Shkembi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vala Dhe Shkembi".
3. Video është e këngës "Vala Dhe Shkembi", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0