Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Një Dashuri Në Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Gjithkush, i vjeter a i ri
nje dashuri e do ne jete
e ne gezim e veshtiresi
kerkon gjithmone qe prane ta kete
e ne gezim e veshtiresi
kerkon gjithmone, kerkon qe prane ta kete.

E ndjek ajo kudo qe shkon
dhe nuk e le kurre ne vetmi
me ne do te thote se ka jetuar
ai qe ka nje dashuri.
Frederik Ndoci
Publikimi: 12/03/2014
Muzika: Zef Çoba
Teksti: Jorgo Papingji


Frederik Ndoci - Një Dashuri Në Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Dashuri Në Jetë".
3. Video është e këngës "Një Dashuri Në Jetë", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0