Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Zemra Më Rreh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sa herë dal nga shtëpia mëngjes për mëngjes
Eci i menduar anës së xhadesë.
Seç më çojnë këmbët poshtë penxheresë
Te shtëpia jote rri pak edhe pres.

Do të rri e do të pres në parmak të penxheresë,
Do të pres moj te parmaku se u treta nga meraku.
Më ka tretur, më ka djegur
Më të mirën e kam gjetur
Mos ma bëj më të vështirë
Pse moj pse je kaq e mirë?

Zemra më rreh sa herë që më sheh
Dua të t'a them moj sa e mirë që je!
Zemra më rreh sa herë që më sheh
Dua të t'a them moj sa e mirë që je!

Te shtëpia jote pres pak edhe rri
Mbushur penxhereja lule në saksi.
Pak lëvizi perdja por nuk pashë njeri
E lëvizi era apo ishe ti?

Do të rri e do të pres në parmak të penxheresë,
Do të pres moj te parmaku se u treta nga meraku.
Më ka tretur, më ka djegur
Më të mirën e kam gjetur
Mos ma bëj më të vështirë
Pse moj pse je kaq e mirë?

Zemra më rreh sa herë që më sheh
Dua të t'a them moj sa e mirë që je!
Zemra më rreh sa herë që më sheh
Dua të t'a them moj sa e mirë që je!

Më mira je
Shoqen nuk e ke,
Më e bukura ti je
Më e bukura mbi dhe

Zemra më rreh sa herë që më sheh
Dua të t'a them moj sa e mirë që je!
Zemra më rreh sa herë që më sheh
Dua të t'a them moj sa e mirë që je!
Free Mc's
Publikimi: 27/05/2022
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT
Muzika: Gentjan Llanaj
Teksti: Romir LlanajFree Mc's - Zemra Më Rreh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Më Rreh".
3. Video është e këngës "Zemra Më Rreh", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0