Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Moto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nuk vdesin vllezrit e mi
Kur ecin n motorr me shpejsti
Vet Zotin e kan bodyguard
Nuk vdesin vetëm ngjiten lart
Lart...
Nuk vdesin vetëm ngjiten lart
Lart...
Vet Zotin e kan bodyguard
Lenci dhe Jetnisi edhe Ergi
Siper Milton Keynes buzqesh Redi
Pikoi nje lot i nënës prej vërteti
Heshti një minut I gjith qyteti
Fjalë lamtumire që s'u thanë
Perqafime t'fundit qe s'u dhanë
E mësuan shokët anë e mbanë
Njerz që u ndanë e më s'u panë
Siper Milton Keynes buzqesh Redi
Lenci ne Athin'n Tiran Jetnisi edhe Ergi
Parajsa hapi dyert me tingëllima gazi
Me benzin dhe graso u shtru I kuq tapeti
Nuk vdesin vllezrit e mi
Kur ecin n motorr me shpejsti
Vet Zotin e kan bodyguard
Nuk vdesin vetëm ngjiten lart
Lart...
Nuk vdesin vetëm ngjiten lart
Lart...
Vet Zotin e kan bodyguard
Nji sekond ktu o shum
Shum kujdes ktu o pak
Kur je lart në motorr
Je i vetëm pa ortak
Mos beso fotografitë
As video n' YouTube
Realiteti esht' ndryshe
Asfalti nuk esht'i but'
Kam marr çunat më të mir'
Tani nuk jan 'më me ne
Nuk vdesin vllezrit e mi
Vetëm ngjiten lart mbi re
Nuk vdesin vllezrit e mi
Kur ecin n motorr me shpejsti
Vet Zotin e kan bodyguard
Nuk vdesin vetëm ngjiten lart
Lart...
Nuk vdesin vetëm ngjiten lart
Lart...
Vet Zotin e kan bodyguard
G Bani
Publikimi: 30/06/2020
Muzika: G Bani
Teksti: G Bani
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production


G Bani - Moto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moto".
3. Video është e këngës "Moto", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0