A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fajter - Asnjon1  (Feat. BimBimma & Timmy)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/12/2015

2015-12-18T20:00:09

Featuring

BimBimma

Lyrics:

BimBimma


[Fajter:]
Syt si i led-a t'kuq tu nejt n-air si n'zeppelin
Kta jon hargjit a mu sum hargjit si me pas me plin
Fighter-it si vyn Gucci Prada as duci Nada
mos rini me fajterin nuk ka ispat si Nata
Kta sjan repera njeri kto jan veq limonada
Varrosi karijerar thirum fajter lopata
Pe vrej pi sho prej naltit knaqen si me kon n'muj t'mjaltit
Dhipi um thir Roberto se pe shti mi ra kavallit
Koha o pare dmth leter
Kurv her do kur ta lshon mjekerr
Shume kom pi nuk po shoh n'metterr
Ti nuk je reper je dicka tjeter
Per tjert jom liber tjeter kaliber
Jom resident n'shpi tone si me pas mbiemer evill

[TRIMMY:]
Pom doket shume hajgare me ngajt mas parev
Jo nuk i njeki vet um vin mu
Ju jeni ashiqare fake pa marre
Asnjoni sun e bon bash si une jo
Asnjoni nuk e bon bash si une jo
Asnjoni nuk e bon bash su une jo
nuk mun e bojn

[BimBimma:]
Nuk mujn me pa as veten qata mlohn me makiazh
T'thehen komt dy dit me hec me qa kom une n'bagazh
FILM ** Ti je veq fotografi se ski metrazh
Qe 200 vjet reper si ki ni tekst me mesazh

Veq kur t'dalin n'spot para kamerave kan imazh
Se kur sdalim n'televizjon jon veq plan i shprast
Plani i shprast op plani shprast
Rruges drejt suksesit ta kom shkurtu un KALIMASH

Dikur u kon kultur full fjalt me cenzur
Sot qa thu me ni album un e kom thon me reptur

Kom lshu rrajn n'hip hop edhe jom hala urban!
Mc-t dridhen prej meje si para kasapit! KURBAN


Lyrics submited by Bardhikadiribimz
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019