Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Salaj & Valdet Luka - Moj Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Moj nuse qafen gastare x2
Me t'pa synin a t'vjen marre? x2

Hiq mos t'vijn moj marre ty eee x2
Paske sy per djal te ri ee x2

E moj Lulije
Hajde me sevda eee

E pse nuk ndejte moj te baba ala eee x2

E t'luti baba
T'luta edhe vete
O Ilir aga bre m'len edhe si mjete
O Ilir aga m'len edhe si mjete

Kisha me ba flutur me hyp ne lise x2

Me pa Ilirin cfar darsma ka nise, cfar darsma ka nise x2

Mos m'pyt Lulije o se asht marre x2

Se Ilir aga ban e darsem t'madhe
ban e darsem t'madhe x2

Cke nuse qe qan me lot, qan me lot x2

Ke dhan nanen vetem sot, vetem sot x2

Per ne qosh moj vet e mir, vet e mir x2

E gjen nanen ma te mir, ma te mir x2


Ky tekst u dërgua nga  iliri

Gezim Salaj & Valdet Luka - Moj Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Nuse".
3. Video është e këngës "Moj Nuse", por nuk këndohet nga Gezim Salaj & Valdet Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Salaj:


Komente 0