Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - E Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Humbur" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhoi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ndjej qe vetja me tradheton
Kur syte e tyre me shikojne dhe me kerekojne
Kerkojne te fshehten time te zbulojne dhe sa here kam shkuar larg atje kur vetem shpirti shkon
Kerkoj dike ze zemren t'ma sheroj
Nuk dua pas veten te kthehem
Nuk dua me veten te genjej

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Dhe ndjehem e prekur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Perseri do nisem sot
te kerkoj nje tjeter drite nje tjeter bote nje tjeter jete ku veten te cliroj dhe sa here te shkoje aq larg
Sekretin tim un do e mbaj
Si nje thesar
Asnje tjeter gje me shtrenjte nuk kam
Nuk dua pas veten te kthehem
Nuk dua me veten te genjej

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Dhe ndjehem e prekur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Jo me koha s'me prek
Asgje tjeter nuk prek

Jo me koha s'prek
Koha nuk me prek jo
Jo me koha s'prek
Koha nuk me prek jo

Nese koha kalon
Nese koha ndalon

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Publikimi: 21/12/1999
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente mbi këtë këngëGanimete Abazi (Ganja) - E Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Humbur".
3. Video është e këngës "E Humbur", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.