Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Abazi (Ganja) - Xhi Me Bone  (Feat. Elita 5)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Iliret & Ganja 1"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Elita 5

01/12/1994

1994-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhi Me Bone" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elita 5. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Xhi me bone taj moj vajze
Halli t'u boft
Xhi me bone taj moj vajze
Halli t'u boft
Frajk u rajte, frajk u shajte
Emni t'u haroft
Frajk u rajte, frajk u shajte
Emni t'u haroft

Xhi po me thue taj mor gjal
Sajni t'u qoroft
Xhi po me thue taj mor gjali
Sajni t'u qoroft
Frajk u shajta boll te prajta
Zemra t'u coptoft
Frajk u shajta boll te prajta
Zemra t'u coptoft

Hiç s'me prajte taj moj vajze
Si nuk t'u durue
Hiç s'me prajte taj moj vajze
Si nuk t'u durue
Per do marka e nji veture
Me braktise mu.
Per do marka e nji veture
Me braktise mu.

S'po t'mar vesht taj mor gjal
Xhi dush taj me m'thane
S'po t'mar vesht taj mor gjal
Xhi dush taj me m'thane
Pa pare jeta s'kalohet
Taj mendja t'ka lane
Pa pare jeta s'kalohet
Taj mendja t'ka lane.Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet