A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gazi, Shkendije Mujaj & Sedat Rama - E Dridhi E Dridhi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2018

2018-11-24T18:53:04

Më Shumë Nga

Shkendije Mujaj

Më Shumë Nga

Sedat RamaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Dridhi E Dridhi" kënduar nga Gazi, Shkendije Mujaj & Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazi, Shkendije Mujaj & Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019