Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geni Nishtulla - Cocaina (Feat. Mandi Nishtulla)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  11

REF
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj

la vita loka kjo eshte jeta jon
femra dhe bomba
luksin e kerkon seksin dhe kampjon,
la vita loka kjo eshte jeta jon
femra dhe bomba luksin e kerkon
seksin dhe kampjon

REF
po vjenb i bomba token ta shkatereoj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj

po pina coca clabin e pushtojm
shapajn dhe shotca
luksin e kerkon seksin dhe kapjon
po pina coca clabin e pushtojm
shampain dhe shotca luksin e kerkon
seksin dhe kamjon

po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj


Ky tekst u dërgua nga FLAVIO OSMANIGeni Nishtulla
Featuring: Mandi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/01/2017


Geni Nishtulla - Cocaina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cocaina".
3. Video është e këngës "Cocaina", por nuk këndohet nga Geni Nishtulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Geni Nishtulla:


Komente 0