Official Video

Top 200

Geni Nishtulla - Cocaina  (Feat. Mandi Nishtulla)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/01/2017

2017-01-28T17:00:04

Featuring

Mandi
REF
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj

la vita loka kjo eshte jeta jon
femra dhe bomba
luksin e kerkon seksin dhe kampjon,
la vita loka kjo eshte jeta jon
femra dhe bomba luksin e kerkon
seksin dhe kampjon

REF
po vjenb i bomba token ta shkatereoj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj

po pina coca clabin e pushtojm
shapajn dhe shotca
luksin e kerkon seksin dhe kapjon
po pina coca clabin e pushtojm
shampain dhe shotca luksin e kerkon
seksin dhe kamjon

po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj
po vjen i bomba token ta shkateroj


Ky tekst u dërgua nga FLAVIO OSMANI
Më Shumë Këngë Nga Geni Nishtulla: