A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gent & Noizy - Shum Shum


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2018

2018-12-12T08:35:42

Më Shumë Nga

Noizy

Këngë e albumit:

"Kanun"


[Gent]
Sag mal, was für Mathematik? Bin auf Adrenalin
Jede Nacht, denn ich ticke Weiß
Sie steht auf das Amphetamin
Steckt die Nase ganz tief in das Zeug
Denn ich leb' wie ein Bandit, alles auf Angriff
Treffe meine Jungs, Scheiben schwarz von dem Benz
Bring mir die Scampis, was für ein Gramm Peace
Kilos im Kofferaum, rund um die Welt
Abgef**kte Dealer mit Pelz
Auf einmal will jeder ein Feature mit Gent
Misch' die Farben, Grün, Lila mit Gelb
Flieg' zurück nach Pristina mit Geld, Beamer bestellt

[Hook: Gent]
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay

[Noizy]
Hey, mirëmbroma, Zin-i këtu mo nona
Jena cunat që rrin der n'orët e vona, ya ya
Mirëdita, Noizy këtu mo lila
Femna qaq e bukur duket sikur drita, ya yo
Sikur traktor, rrethi ngusht jo katror
Secili rreper t'dali t'shofim kush është ma horrë
S'kam nevojë për dritë unë n'terr jam si fosfor
Rrep-i shumë i smut une n'sall jam si doktor, yeah
Por këta pacienta dun verses
Për ju pacienta kom nurses
Ju jeni cuna me purses
Dhe ju cuna s'jeni certified
Alo alo alo a m'dëgjon?
Alo alo cili n'telefon?
Alo alo alo hajd takom
Alo një porosi du me ta dhonë

[Hook: Gent]
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay


Ky tekst u dërgua nga Kingy   YlliGjKartolina (2)

U krijua nga thisisnoizy 2019-04-15 23:34:15
I boj paret unë
Shum, shum kallaj
Shum, shum kallaj
Shum, shum kallaj
2019-03-24 15:01:24
Hey mirmroma Zini
Ktu mo nona
Jena çunat që rrin
Der n'ort e vona

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019