A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli Feat. Dj Dalool

Guximi ➡ Cesaret

 Shqip ➡  Turqisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: loralora


Guximi

When I love the music
Dj Dalool Genta
Take i know you beby

E ni muziken,
Tash o fillimi,
Prej teje nisem,
Mere guximin.

Mos hezito pse,
Me ty po du me kon bashk
....
Mere guximin tash.

Reff:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Po du mi ngu prap

Jo nuk jam ajo
Si une qdo dit nuk sheh
Jooohh Mos u ndalo
Per neser mos e le

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Genta:
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty


Cesaret

Genta:
I müzik aþk zaman
Dj Dalool Genta
I beby Bildiðiniz alýn
Yehh wa aaaaa

Genta:
Müzik ni
Þimdi o baþlama (Waww eee)
Seni baþlangýcýndan bu yana
Mere cesaret
woww
Ama tereddüt etmeyin
Seninle con du eþ
Þimdi cesaret al

Reff: (4x)
Sizinle Seninle ben
Ama her gece du var
Sizinle Seninle ben
Evet-EIJ

Bugün sana du con Ngat ile zaten
Hatta kelime için o Per mu
Du Ngu sýrtýma
Bugün sana du con Ngat ile zaten
Hatta kelime için o Per mu
Yeniden Evet benim du Ngu

Ben deðilim deðil
Her gün görmüyorum gibi
Jooohh
Dur yapmayýn
Yarýn izin vermeyin
(Eeeeeeeeeeee)

Ref: (4x)
Sizinle Seninle ben
her gece du sahip olmaktýr
Sizinle Seninle ben
Evet-EIJ

Genta:
Tüm du nedir
Seninle, koni Ngat ile
Hatta kelime için o Per mu
Du Ngu sýrtýma
Tüm du nedir
Seninle, koni Ngat ile
Hatta kelime için o Per mu
Du Ngu sýrtýma

Ref: (4x)
Sizinle Seninle ben
Ama her gece du var
Sizinle Seninle ben
Evet-evet-EIJ EIJ.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019