A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli Feat. Dj Dalool

Guximi ➡ Il Coraggio

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Arben


Guximi

When I love the music
Dj Dalool Genta
Take i know you beby

E ni muziken,
Tash o fillimi,
Prej teje nisem,
Mere guximin.

Mos hezito pse,
Me ty po du me kon bashk
....
Mere guximin tash.

Reff:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Po du mi ngu prap

Jo nuk jam ajo
Si une qdo dit nuk sheh
Jooohh Mos u ndalo
Per neser mos e le

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Genta:
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty


Il Coraggio

Hanno un sacco di musica
Dj Dalool Genta
Ti conosco baby

Sento la musica
E' l'inizio ora
Comincio con te
Prendi il coraggio

Non esitare, perché
Voglio stare con te
Prendi il coraggio ora

Ref.
Con te, con te
Voglio essere ogni notte
Con te, con te

Oggi voglio solo essere vicino a te
E le parole che dicono di me
Voglio sentire di nuovo
Oggi voglio solo essere vicino a te
E le parole che dicono di me
Voglio sentire di nuovo

No, io non sono quello
Qualcuno come me che non si vede tutti i giorni
no
Non si fermano
Non aspettare domani

Ref.
Con te, con te
Voglio essere ogni notte
Con te, con te

Tutto quello che voglio è
Essere vicino a te
E le parole che dicono di me
Voglio sentire di nuovo
Tutto quello che voglio è
Essere vicino a te
E le parole che dicono di me
Voglio sentire di nuovo

Ref.
Con te, con te
Voglio essere ogni notte
Con te, con te

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019