A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Genta Xhaferi - Bej Sikur S'dua, Por Dashuroj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2016

2016-08-13T00:42:21

Music:

Luan Zhegu

Lyrics:

Agim DoçiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Bej Sikur S'dua, Por Dashuroj" sung by Genta Xhaferi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Genta Xhaferi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019