Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Deda - Ti E Ke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Se ti pike ne zemer ma le
Si lule e bukur ti je
Shpirti im a e din ti se
Cka kerkoj ti e ke

Zemra ka nje rrahje
Por me ty ajo ka ritem
Se duron nje ndarje
Ajo te ndjen te kerkon gjithe diten

Ani vetem pak
Ani vetem pak
Sa te don ta doje
Ani vetem pak
Ta kuptoje

Refren
Se ti pike ne zemer ma le
Si lule e bukur ti je
Shpirti im a e din ti se
Cka kerkoj ti e ke

Kadal da le le
Kohen zemren ti ma nale
Kadal da le le
Me dogje krejt nuk mendove fare

Ani vetem pak
Ani vetem pak
Sa te don ta doje
Ani vetem pak
Ta kuptoje

Refren
Se ti pike ne zemer ma le
Si lule e bukur ti je
Shpirti im a e din ti se
Cka kerkoj ti e ke
Genti Deda
Publikimi: 26/06/2018
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Genti Deda - Ti E Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Ke".
3. Video është e këngës "Ti E Ke", por nuk këndohet nga Genti Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genti Deda:


Komente 1