Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Deda - Nuk Ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

Ja ku jemi une e ti larg
Rruget u ndane nuk me besohet
N'krahet e mija flije cdo nate
Mendoja mos valle dhe ti me doje.
Si buzeqesh,si e prek, me te darkon
Si e puth, si m'ke lon...

Ref.
Zemra ime nuk ta fal
Nuk ta fal sa te kem jeten
Zemra ime ende qan se te dua o genjeshter,
Me nuk kam perse te vuaj,te vuaj se meritoj
Mbi ate qe ndjej te premtoj do te te harroj.

Emri yt bije ne lot
Loti ne gur, Guri ne zemer
Sa e rende te te hedhin poshte
kur ti e do me shume se veten.
Si buzeqesh,si e prek, me te darkon
Si e puth, si m'ke lon...

Ref.
Zemra ime nuk ta fal
Nuk ta fal sa te kem jeten
Zemra ime ende qan se te dua o genjeshter,
Me nuk kam perse te vuaj,te vuaj se meritoj
Mbi ate qe ndjej te premtoj do te te harroj.

Zemra ime jooo, sta fal
sta fali jooooo, sta fal jooooo
por une te premtoj, te premtoj mbi ate qe ndjej
do te te harroj...

Ref.
Zemra ime nuk ta fal
Nuk ta fal sa te kem jeten
Zemra ime ende qan se te dua o genjeshter,
Me nuk kam perse te vuaj,te vuaj smeritoj
Mbi ate qe ndjej te premtoj do te te harroj.

Por une Te premtoj do te te harroj...


Ky tekst u dërgua nga Lori ♡Genti Deda
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Genti Deda - Nuk Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ta Fal".
3. Video është e këngës "Nuk Ta Fal", por nuk këndohet nga Genti Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genti Deda:


Komente 1