Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti - Mi Amore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Vec pak po du syt me ti pa
Per t’fundit her
Po du me t’pas prane oh baby
Ty si ateher
Ti asnjeher s’mendove tme doje
Me le nvetmi
Vec kujtimet e premtimet
Mi le ti

Amore mi amore zemren shpirtin ti ma more
Amore mi amore zemren shpirtin ti ma more


E kom menu se bashk 1 dit kena mrri ku kush ska mbrrit zemer
E kur mke thon baby tdu vec ty zemer
E di qe shpirti mdhem kur t shoh me lot en sy se
A me do dashnin ti ma ke thy pse
Ti asnjeher s’mendove tme doje
Me le nvetmi
Vec kujtimet e premtimet
Mi le ti

Amore mi amore zemren shpirtin ti ma more
Amore mi amore zemren shpirtin ti ma more


Ky tekst u dërgua nga LoryGenti Deda
Publikimi: 19/12/2020
Teksti: Genti Deda
Produksioni: Gent Myftaraj


Genti - Mi Amore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Amore".
3. Video është e këngës "Mi Amore", por nuk këndohet nga Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genti Deda:


Komente 0