Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti - Largesite I Urrej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

nje dor ari floket mi prek
aroma e kujtimeve me vret
2 sy me pendim lotojne
diqka te humbur kujtojne

ne zemer sme ke
me tjeter tash ti je
nje tjeter une kam
se ty shum tee ngjaan

kuuuuuu jeeeeeee
kur t kerkoj e ste gjej
largesite i urrej
do te kerkoj pergjithmone
ne çdo vend ne çdo kend
nje arom qe smundem ta harroj

q bem ne te dy keshtu me thuaj
syte e tu me ben te huaj
ti ike nga zemra ime
me le vetem me kujtime

ne zemer sme ke
me tjeter tash ti je
nje tjeter un kam
se ty shum tee ngjaan

kuuuuuuu jeeeeeee
kur t kerkoj e ste gjej
largesite i urrej
do te kerkoj pergjithmone
ne çdo vend ne çdo kend
nje arom qe smundem ta harroj(2x)


Ky tekst u dërgua nga Arjeta

Genti - Largesite I Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largesite I Urrej".
3. Video është e këngës "Largesite I Urrej", por nuk këndohet nga Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genti Hajrullai:


Komente 0