Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Gerta Mahmutaj & John Van Ride - Pija Me Emrin Tend  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/08/2014

2014-08-29T16:10:07+00:00

Më Shumë Nga

John Van RideKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pija Me Emrin Tend" kënduar nga Gerta Mahmutaj & John Van Ride.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gerta Mahmutaj & John Van Ride i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gerta Mahmutaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet