Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Çela - Kosovarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj kosovare do therras
edhe nga gjumi do te zgjoj
Me gur dritaren do godas
Se te dashuroj

Ne zemren time je e gjalle
si nje pikture ne nje portret
Ku te ti gjej keto syte e zjarrte


Ky tekst u dërgua nga Moza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gëzim Çela
Publikimi: 05/08/2009
Muzika: Avni Mula


Gëzim Çela - Kosovarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosovarja".
3. Video është e këngës "Kosovarja", por nuk këndohet nga Gëzim Çela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Çela:


Komente 0