Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Aktore E Perkryer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Buzet e mia kane shijen e kripes,se shume per ty kam derdhur lot...
Melankolia dhe ndjenja e frikes jane shoket me besnik ne botë...
Mysafirët do te vijne,dhembjen time s'do ta dijne,e di...
Edhe sa dite jete ka mbet,dashuri edhe sa orë ne teatrin tim pa vizitor???
Jam mesuar te buzeqesh,dhe fustan te bukur te vesh,me grim te shkelqyer,nese duhet do t'vallzoj me kete kenge qe e kendoj me zemer te thyer...
Ne kete drame te dashurisë,ne rolin e lumturisë JAM AKTORE E PERKRYER!!!

Nenshkrimi im eshte fjala e lenduar,jeta vec durim e pritje...
Nuk ka çmim kur drama te kete mbaruar,as perulje as duartrokitje...
Mysafiret do te vijne,dhembjen time s'do ta dijne,e di...
Edhe sa dite jete ka mbet,dashuri edhe sa orë ne teatrin tim pa vizitor???
Jam mesuar te buzeqesh,dhe fustan te bukur te vesh,me grim te shkelqyer,nese duhet do t'vallzoj me kete kenge qe e kendoj me zemer te thyer...
Ne kete drame te dashurisë,ne rolin e lumturisë JAM AKTORE E PERKRYER!!!


Ky tekst u dërgua nga DredhezaGili
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Gili - Aktore E Perkryer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aktore E Perkryer".
3. Video është e këngës "Aktore E Perkryer", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0