Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Shigjeta E Amorit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

U betuam pernditet njerzeve tju falim dashurine mbushen kupat me nektare dhe na dehen me puthejn e pare perndeshat e hyneshat i bashkuam princat dhe princeshat dashurin e pare te vajzes e bekuan engjujt e parajses digjet trupi dridhet zemer gjumi nuk me mori ate naten kurr me qelluan me shigjeten e amorit
Ref: Me qelloi shigjeta e amorit ate nate me ty u dashurova un te deshta me mallin e vajzes enderoia shtigjet e parajase Me qelloi shigjeta e amorit ate naten me ty u dashurova pse streguan engjujt e parajses se dashuria qenka dhembje vajzes .
U betuam pernditet njerzeve tju falim dashurine mbushen kupat me nektare dhe na dehen me puthejn e pare perndeshat e hyneshat i bashkuam princat dhe princeshat dashurin e pare te vajzes e bekuan engjujt e parajses digjet trupi dridhet zemer gjumi nuk me mori ate naten kurr me qelluan me shigjeten e amorit
Ref :Me qelloi shigjeta e amorit ate nate me ty u dashurova un te deshta me mallin e vajzes enderoia shtigjet e parajase Me qelloi shigjeta e amorit ate naten me ty u dashurova pse streguan engjujt e parajses se dashuria qenka dhembje vajzes .
Me shigjeten e amorit me shigjeten e amorit Ref :Me qelloi shigjeta e amorit ate nate me ty u dashurova un te deshta me mallin e vajzes enderoia shtigjet e parajase Me qelloi shigjeta e amorit ate naten me ty u dashurova pse streguan engjujt e parajses se dashuria qenka dhembje vajzes .
Gili
Publikimi: 31/12/2000
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Xhevdet Gashi


Gili - Shigjeta E Amorit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shigjeta E Amorit".
3. Video është e këngës "Shigjeta E Amorit", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0