Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Vet Ke Than Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  24Rruget tona sot po ndahen
se premtimet nuk po mbahen
ndryshe fole ndryshe dole ti
zemra sonte do te qahet
edhe syri zdo te permbahet
se me nuk do te shoh moj dashuri ...

(Refrain)

vet um ke than
vet ke than
asnje here nuk ke mem lon
vetem vdekja kur te na ndan
vet ke than djal
vet ke than
ndryshe krejt ke vepru
o sa shum me ke lendu
nje mesim kam mesu
fjaleve vet kur mos me ju besu ...

ball per ball ne nuk flasim
zemrat tona sa spel sasin
ndryshe fole ndryshe dole tiii
sikur ta ndegjoj frymarjen
zemra nuk e pranon ndarjen
se me nuk do shoh moj dashuriii ...

Refrain... (x2)


Ky tekst u dërgua nga Loqqkaa   KiinGuuGili
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/07/2010
Festivali: Zhurma Show 2010
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Fabrika


Gili - Vet Ke Than
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vet Ke Than".
3. Video është e këngës "Vet Ke Than", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 1