Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Qika Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Zoti çikën na ka falë
Si shtatë djem na ka dalë

Asnjëherë nuk pret m’e lutë
Kurrë nuk flen kur jena smutë

Gjithë u kanë e mirë e mbarë
Na ka kqyrë frymë qysh kem’ marrë

Hej hej

Çika jem, çika jem, çika jem
E ke nana si shtatë djem
Çika jem, çika jem, çika jem
Ti je loqka e zemrës tem

Çika jeme ëmbëlsinë
Ma hjekë lodhjen e mërzinë
Fryma jeme je ilaç
Po çika shpirtin ta kënaqë

Gjithë u kanë e mirë e mbarë
Na ka kqyrë frymë qysh kem’ marrë

Hej hej

Çika jem, çika jem, çika jem
E ke nana si shtatë djem
Çika jem, çika jem, çika jem
Ti je loqka e zemrës tem
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Rrezik dhe GaydrienneGili
Publikimi: 13/11/2019
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Miti Geci


Gili - Qika Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika Jem".
3. Video është e këngës "Qika Jem", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0