TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti & Petrika Rrembeci
Kënga E Partizanit Trim (Nënë E Dashur)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënga E Partizanit Trim (Nënë E Dashur)" kënduar nga Gjergj Suljoti & Petrika Rrembeci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.